Pobytové a poznávací zájezdy do celého světa od renomovaných cestovních kanceláří. Specializujeme se na vojensko-historické a železniční zájezdy po Evropě a USA. Navštěvujeme bitevní pole, pevnosti, vojenská a železniční muzea a akce spojené s touto tématikou.

Cestovní kancelář PRADĚD pořádá: 

         

 

 


 

Krátce o cestovní kanceláři PRADĚD:

  • v cestovním ruchu působíme od roku 1990.
  • specializujeme se na vojensko-historické a železniční zájezdy po Evropě a USA. Navštěvujeme bitevní pole, pevnosti, vojenská a železniční muzea, letecké, námořní a historické přehlídky a jiné akce spojené s touto tématikou.
  • mimo tuto specializaci pořádáme cykloturistické zájezdy po České republice a Evropě, horskou turistiku na Slovensku. Také pořádáme jednodenní sportovní zájezdy na běžkách po českých horách, nákupní zájezdy a jednodenní výlety.
  • nabízíme a prodáváme pobytové a poznávací zájezdy renomovaných cestovních kanceláří samozřejmě se všemi slevami a dalšími výhodami, které tyto cestovní kanceláře v katalozích a na webových stránkách nabízí. Máme k dispozici dle sezony každodenní nabídku aktuálních last minute zimních i letních zájezdů.
  • zajišťujeme letenky po celém světě, autobusové a vlakové jízdenky vnitrostátní i po Evropě.

...více najdete v sekci "O NÁS".

Ocenění:

Obdrželi jsme certifikát finalisty krajského kola GE Money Bank Živn ostn ík roku 2013 Olomouckého kraje a certifikát finalisty krajského kola Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Olomouckého kraje.

 Jsme nejlepším prodejcem zájezdů cestovní kanceláře Ancora pro rok 2015 v našem městě.

 


Naše cestovní kancelář je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), která je členem prestižní evropské asociace cestovních kanceláří a agentur členských zemí EU - ECTAA.

Jsme pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. u Union Pojišťovny.

 

ECTAAAČCKA UNION

 


 

Odkazy na webové stránky s vojenskohistorickou tématikou

 

 

Zajišťujeme parkování na parkovišti GOparking v Praze.

Přijímáme benefity společnosti Benefity Management s.r.o.

Více o uplatnění objednávek
a karet najdete zde.

 

Najdete nás i na FACEBOOKu