Pobytové a poznávací zájezdy do celého světa od renomovaných cestovních kanceláří. Specializujeme se na vojensko-historické a železniční zájezdy po Evropě a USA. Navštěvujeme bitevní pole, pevnosti, vojenská a železniční muzea a akce spojené s touto tématikou.

 

 

Cestovní kancelář PRADĚD pořádá:


Krátce o cestovní kanceláři PRADĚD:

  • v cestovním ruchu působíme od roku 1990.
  • specializujeme se na vojensko-historické a železniční zájezdy po Evropě a USA. Navštěvujeme bitevní pole, pevnosti, vojenská a železniční muzea, letecké, námořní a historické přehlídky a jiné akce spojené s touto tématikou.
  • mimo tuto specializaci pořádáme cykloturistické zájezdy po České republice a Evropě, horskou turistiku na Slovensku. Také pořádáme jednodenní sportovní zájezdy na běžkách po českých horách, nákupní zájezdy a jednodenní výlety.
  • nabízíme a prodáváme pobytové a poznávací zájezdy renomovaných cestovních kanceláří samozřejmě se všemi slevami a dalšími výhodami, které tyto cestovní kanceláře v katalozích a na webových stránkách nabízí. Máme k dispozici dle sezony každodenní nabídku aktuálních last minute zimních i letních zájezdů.
  • zajišťujeme letenky po celém světě, autobusové a vlakové jízdenky vnitrostátní i po Evropě.

...více najdete v sekci "O NÁS".

Ocenění:

Obdrželi jsme 3. místo v soutěži Česká spořitelna Živnostník roku 2017 Olomouckého kraje, finalista krajského kola Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Olomouckého kraje a finalista krajského kola GE Money Bank Živnostník roku 2013 Olomouckého kraje.

 Mimo jiné jsme jako cestovní agentura obdrželi ocenění vynikající prodejce od cestovní kanceláře Vítkovice tours za rok 2002, 2003, 2004, 2005 a 2007. Jsme nejlepším prodejcem zájezdů cestovní kanceláře Ancora pro rok 2015 v našem městě. Získali jsme taktéž diplom za úspěšný prodej zájezdů od cestovní kanceláře Exim tours za rok 2015

 


Naše cestovní kancelář je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), která je členem prestižní evropské asociace cestovních kanceláří a agentur členských zemí EU - ECTAA.

Jsme pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. u Union Pojišťovny.

 

ECTAAAČCKA UNION

 


 

Odkazy na webové stránky s vojenskohistorickou tématikou

 

 

Zajišťujeme parkování na parkovišti GOparking v Praze.

Najdete nás i na FACEBOOKu