Chorvatsko - Sv. Filip i Jakov

penzion Karlovac
Cena: 7 290 Kč
Termín: 16.6. - 24.6.2018
Ubytování: 6 nocí
Doprava: autobusem
Strava: polopenze

Chorvatsko

Penzion Karlovac

Ubytování ve studiích a apartmánech v třípodlažní budově se vzdáleností cca 300 m od písečné pláže. Dále směrem k centru letoviska Sv. Filip i Jakov se nachází další oblázková pláž. Studia a apartmány pro dvě až čtyři osoby s malým kuchyňským koutem jsou vybaveny základním nádobím, ledničkou a elektrickým vařičem (se dvěma plotýnkami). Součástí studií a apartmánů je koupelna se sprchou a WC a malý balkon s posezením. 

V přízemí penzionu je restaurace, kde se servíruje polopenze. Snídaně je formou švédských stolů, večeře si je možné vybrat z 5 menu (vždy jeden den dopředu).

V penzionu je satelitní televize v restauraci a je možné se připojit k Wi-Fi.

V těsné blízkosti penzionu je sportovní hřiště – tenisové kurty, volejbalové a dětské hřiště.

Penzion se nachází cca 700 m od centra Sv. Filipu i Jakova. V centru je několik restaurací, vináren, obchod, lékárna a lékař.

Obec Sv. Filip i Jakov

Sveti Filip i Jakov je oblíbené malebné letovisko ležící 3 km severozápadně od Biogradu na Moru, při magistrále. Říká se jí květinová oáza Zadarské župy - podle Festivalu květin a množství vegetace ve zdejších parcích a zahradách. Má cca 1 700 stálých obyvatel, kteří se živí pěstováním vinné révy a zeleniny a stále více cestovním ruchem. V blízkosti je několik menších ostrůvků a ostrov Pašman s několika zákoutími ke koupání (doporučujeme si zapůjčit motorovou loďku a ostrovy navštívit).

V centru obce se nachází vynikající pláž Iza Banja, která byla za kvalitní služby oceněna Modrou vlajkou. Pláž je písečná a dělí ji betonová mola.

V letovisku je k dispozici půjčovna šlapadel, veslových a motorových loděk.

Do okolí obce vedou cyklistické a pěší stezky, např. na vyhlídku s rozhlednou "Crni krug", odkud se otevírá výhled na Pašmanský průliv a ostrov Pašman, na Biograd na Moru a také k Vranskému jezeru.

Přibližně 3 km severovýchodně od obce se nachází raně románský kostelík sv. Rocha (Sveti Rok). V centru pak původně gotický kostel sv. Filipa a Jakuba (Sveti Filip i Jakov), který byl v 18. stol. barokně přestavěn a zasvěcen sv. Michalovi (sveti Mihovil).

Cena za dospělou osobu: 7 290 Kč.

Cena za dítě do 10 let: 6 990 Kč.

Cena za dítě do 3 let (bez nároku na lůžko a stravu): 2 390 Kč.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 6x nocleh s polopenzí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu - 24 Kč / den / osoba. Upozorňujeme, že individuální cestovní pojištění k platebním kartám většinou neobsahuje pojištění zrušení objednaných služeb – storno zájezdu.

Fotogalerie  
ilustrační fotografie

 

Nezávazná přihláška.

Odesláním přihlášky souhlasíte s uchováním a zpracováním osobních údajů. Cestovní kancelář PRADĚD Inter uchovává a zpracovává pouze údaje (např. příjmení, jméno, adresa, e-mail a jiné údaje) potřebné pro uzavření smlouvy o zájezdu. Na základě této přihlášky Vás budeme kontaktovat na uvedený telefon nebo e-mail.