Slovinsko - Moravske Toplice

hotel Ajda****
hotel Vivat****
Cena: 6 190 - 6 990 Kč
Termín: 19.04. - 22.04.2019
Ubytování: 3 noci / 4 dny
Doprava: autobusem
Strava: polopenze

Slovinsko

Velikonoční prodloužený víkendový zájezd do slovinských termálních lázní Moravske Toplice do aquaparku TERME 3000 s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu AJDA**** a v hotelu VIVAT****.

Hotel AJDA****

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC, fén, župan), klimatizací, SAT/TV, WiFi, trezorem, telefonem a balkonem; za poplatek minibar. Hotel má vlastní venkovní i kryté bazény vč. bazénu s termální vodou, saunu, fitness, aerobic. Hotel Ajda je propojen krytou halou s hotelem Termal, jehož bazény můžete také využívat. Při pobytu můžete navštívit terapeutické centrum Thermalium, jehož služby jsou spojeny s využitím termální minerální vody (masáže, koupele, inhalace, kosmetické služby, léčebné procedury…).

V ceně je samozřejmě také vstup do termálních lázní Terme 3000.

Termální komplex TERME 3000

- aqualoop - první tobogán s 360° smyčkou na světě. Jedno sklouznutí trvá v průměru sedm vteřin a můžete dosáhnout rychlosti až 80 km/hod. (čtvrtý nejrychlejší tobogán na světě).

- nejvyšším bodem Terme 3000 je 22 m vysoká věž s několika tobogány, mezi nimiž jsou 170 m a 140 m tobogány s vizuálními a zvukovými efekty.

- pro nejodvážnější návštěvníky, kteří hledají ještě větší výzvu, je tobogán Kamikaze, kde můžete padat volným pádem.

- bazénový komplex 30 venkovních a vnitřních bazénů: rychle tekoucí řeky s peřejemi, nafukovací lehátka, gejzíry, vodopády, vodní a vzduchové masáže, plavání proti proudu, bazénové dráhy, vodní proudy, a vířivky a další. Je možné se také potápět ve speciálním bazénu až do hloubky 3 m.

- vodní park Terme 3000 je hodnocen klienty jako jeden z nejlepší termálních parků ve Slovinsku.

- termální voda o teplotě 30 – 38°C má blahodárný vliv na pokožku, kromě toho je účinná při zmírnění příznaků revmatismu a jiných zdravotních problémů.

- každý hotel má své vlastní bazény.

Hotel VIVAT**** superior

Obklopuje panenská příroda a je ideálním místem pro příjemnou dovolenou. Tento plně klimatizovaný 4hvězdičkový hotel nabízí prostorné pokoje v hlavní nebo vedlejší budově spojené koridorem. Pokoj je vybaven LCD TV, telefon, wi-fi, mini bar, sejf, koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem a má buď francouzský balkon nebo klasickou terasu. Hotel je spojený skleněnou chodbou s bazénem a wellness centrem. V nabídce lobby baru poblíž recepce je široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů. Celý hotelový komplex je přizpůsobený potřebám starších i zdravotně postižených osob. Hotel má nový areál s 5 krytými a otevřenými bazény. Bazény jsou naplněné léčivou bílou a termální vodou z vlastního pramene. Vivat Sauna World zahrnuje finské, turecké, infra- a bylinné sauny a sauny typu Tilarium. Je zde také tematická sauna Cimprana Kuča a Kneippova lázeň. Wellness centrum Vivat je zařízeno v duchu teorie pěti čínských elementů (voda, dřevo, oheň, země a kov) a můžete si zde vybrat z mnoha různých masáží, koupelí, programů péče o tělo a anticelulitidních a hubnoucích programů.

Terme Vivat se staly nejlepším bazénovým komplexem ve Slovinsku pro rok 2018! Nejenom plavci, ale i posluchači rádia Slovenija během letní kampaně rozhodli, že právě Terme Vivat mají ten "nejlepší bazénový komplex" ve Slovinsku, nejlépe vybavený a s nejpřátelštějším prostředím.

Ceny:

cena za osobu

dospělá osoba

1. dítě do 12 let na přistýlce*

dospělá osoba na přistýlce 

jednolůžkový pokoj

hotel Ajda****

6 990 Kč

1 590 Kč (pobyt ZDARMA)

6 990 Kč

8 640 Kč

hotel Vivat****

6 190 Kč

na vyžádání

6 190 Kč

7 450 Kč

* Omezený počet. Dítě má pobyt zdarma, platí pouze dopravu a taxu.

Cena zahrnuje: doprava busem, 3x nocleh s polopenzí formou bufetu, salátový bufet, internet a wi-fi na recepci, neomezené koupání v termálních hotelových bazénech hotelu Ajda a Termal, neomezené koupání v termálním komplexu TERME 3000, zapůjčení županu pro dospělého, hotelové animace, delegát, technický doprovod, zákonné pojištění cestovní kanceláře. U hotelu Vivat je zahrnuto koupání v bazénovém komplexu v areálu hotelu, vstupné do Terme 3000 se platí zvlášť.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 100 Kč / osoba, komplexní cestovní pojištění 36 Kč / den / dospělá osoba, 25 Kč / den / dítě do 15 let.

Odjezdy (pátek):

23.45 hod. (čtvrtek - 18.4.2019) - Šumperk (Penny market)

00.01 hod. - Zábřeh (Nám. Osvobození)

00.15 hod. - Mohelnice (aut. nádraží)

a po trase dle dohody (Šumperk – Zábřeh – Mohelnice – Olomouc – Brno).

Příjezd (pondělí): ve večerních hodinách.

Fotogalerie  
 

 

Přihláška

Odesláním přihlášky souhlasíte s uchováním a zpracováním osobních údajů. Cestovní kancelář PRADĚD s.r.o. uchovává a zpracovává pouze údaje (např. příjmení, jméno, adresa, e-mail a jiné údaje) potřebné pro uzavření smlouvy o zájezdu. Na základě této přihlášky Vás budeme kontaktovat na uvedený telefon nebo e-mail. Další informace k zpracování osobních údajů (GDPR) najde zde.