Slovinsko - Moravske Toplice

hotel Termal****
apartmány Prekmurska Vas***
Cena: 5 690 -  6 690 Kč
Termín: 03.10. - 06.10.2019
Ubytování: 3 noci / 4 dny
Doprava: autobusem
Strava: polopenze

Slovinsko

Prodloužený víkendový zájezd do slovinských termálních lázní Moravske Toplice do aquaparku TERME 3000 s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu TERMAL**** a apartmánech PREKMURSKA VAS***.

Hotel TERMAL****

Hotel Termal je určen pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a udělat něco pro své zdraví. Při pobytu můžete využít terapeutické centrum Thermalium, jejíž služby jsou spojeny s využitím termální minerální vody (masáže, koupele, inhalace, kosmetické služby, léčebné procedury…). V hotelu klienti oceňují klid a pohodu. Hotel nabízí celou řadu cvičení s průvodcem, a programy pro udržení zdraví a wellness. Ubytování je ve dvoulůžkových a dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Pokoje mají moderní koupelnu, TV se satelitním příjmem a minibar. Hotel je plně klimatizován. V hotelu je vlastní koupaliště se zimní zahradou, sauna, restaurace, aperitiv bar, Café Praline, trafika. Přístup na internet je možný v hotelové hale. Hotel Termal je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium.

Apartmány PREKMURSKA VAS***

Apartmánový komplex tvoří domky, jejichž architektura zachovává architektonické prvky typické vesnice prekmurské oblasti. K dispozici jsou mezonetové 2-lůžkové klimatizované apartmány, které mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí, koupelnou, ložnicí v patře (mezonet) a vlastní terasu. Jsou vzdálené cca 200 m od Hotelu Termal a TERME 3000. Stravování: polopenze bufetovým způsobem v hotelu Termal, v ceně jsou také vstupy do TERME 3000 a do hotelových bazénů hotelu Termal.

Termální komplex TERME 3000

- aqualoop - první tobogán s 360° smyčkou na světě. Jedno sklouznutí trvá v průměru sedm vteřin a můžete dosáhnout rychlosti až 80 km/hod. (čtvrtý nejrychlejší tobogán na světě).

- nejvyšším bodem Terme 3000 je 22 m vysoká věž s několika tobogány, mezi nimiž jsou 170 m a 140 m tobogány s vizuálními a zvukovými efekty.

- pro nejodvážnější návštěvníky, kteří hledají ještě větší výzvu, je tobogán Kamikaze, kde můžete padat volným pádem.

- bazénový komplex 30 venkovních a vnitřních bazénů: rychle tekoucí řeky s peřejemi, nafukovací lehátka, gejzíry, vodopády, vodní a vzduchové masáže, plavání proti proudu, bazénové dráhy, vodní proudy, a vířivky a další. Je možné se také potápět ve speciálním bazénu až do hloubky 3 m.

- vodní park Terme 3000 je hodnocen klienty jako jeden z nejlepší termálních parků ve Slovinsku.

- termální voda o teplotě 30 – 38°C má blahodárný vliv na pokožku, kromě toho je účinná při zmírnění příznaků revmatismu a jiných zdravotních problémů.

- každý hotel má své vlastní bazény.

Ceny:

cena za osobu

dospělá osoba

1. dítě do 12 let na přistýlce*

dospělá osoba na přistýlce 

jednolůžkový pokoj

hotel Termal***

6 690 Kč

1 590 Kč (pobyt ZDARMA)*

6 690 Kč

8 340 Kč

apartmány PV***

5 690 Kč

3 640 Kč

5 690 Kč

7 040 Kč

* Omezený počet. Dítě má pobyt zdarma, platí pouze dopravu a taxu. Lze využít pouze při obsazení pokoje dvěma dospělými osobami.

Cena zahrnuje: doprava busem, 3x nocleh s polopenzí formou bufetu, salátový bufet, internet a wi-fi na recepci, neomezené koupání v termálních hotelových bazénech hotelu Termal, neomezené koupání v termálním komplexu TERME 3000, zapůjčení županu pro dospělého (pouze hotel), hotelové animace, delegát, technický doprovod, zákonné pojištění cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje: pobytová taxa 100 Kč / osoba, komplexní cestovní pojištění 36 Kč / den / dospělá osoba, 25 Kč / den / dítě do 15 let.

Odjezdy (čtvrtek):

23.45 hod. (2.10.2019 - středa) - Šumperk (Penny market)

00.01 hod. - Zábřeh (Nám. Osvobození)

00.15 hod. - Mohelnice (aut. nádraží)

a po trase dle dohody (Šumperk – Zábřeh – Mohelnice – Olomouc – Brno).

Příjezd (neděle): ve večerních hodinách.

 
Fotogalerie  
 

 

Přihláška

Odesláním přihlášky souhlasíte s uchováním a zpracováním osobních údajů. Cestovní kancelář PRADĚD s.r.o. uchovává a zpracovává pouze údaje (např. příjmení, jméno, adresa, e-mail a jiné údaje) potřebné pro uzavření smlouvy o zájezdu. Na základě této přihlášky Vás budeme kontaktovat na uvedený telefon nebo e-mail. Další informace k zpracování osobních údajů (GDPR) najde zde.