03. Moskva – muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Rezervace
(informace k zájezdům)
Cena: - Kč
Termín: 6.5. - 10.5.2017
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

Letecký zájezd na vojenská muzea v Moskvě a okolí. Navštívíme tankové muzeum v Kubince, v Moskvě ústřední vojenské muzeum a muzeum Velké vlastenecké války na Pokloné hoře a také muzeum ponorkového loďstva s ponorkou B 396 Novosibirský komsomolec.

9. května se v centru Moskvy podíváme na vojenskou přehlídku!

Odletovým a příletovým místem je Praha. Po Moskvě a do Kubinky bude využita perfektně fungující místní hromadná doprava.

 

 

Program zájezdu:

1. den, sobota, 6.5.: odlet z Prahy, letiště Václava Havla, hodina odletu bude upřesněna, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu.

2. den, neděle, 7.5.: vlakem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea, zřejmě největšího na světě. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z 2. světové války, protivníků i spojenců. Po prohlídce návrat vlakem do Moskvy, prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Možnost individuální prohlídky centra Moskvy. Nocleh opět ve stejném hotelu jako předchozí noc.

3. den, pondělí, 8.5.: prohlídka vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Poté návrat do centra Moskvy a prohlídka rozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu.

4. den, úterý, 9.5.: celodenní pobyt v centru Moskvy poblíž Rudého náměstí. Sledování vojenské přehlídky z některého individuálně vybraného místa při vjezdu na Rudé náměstí. Po přehlídce lidová veselice, pak návrat do hotelu.

5. den, středa, 10.5.: odlet z Moskvy do Prahy, hodina odletu bude upřesněna.

 


 

 

Ubytování: 4x hotel (****) v Moskvě, přímo u zastávky metra, ve dvoulůžkových pokojích.

se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Cena: - Kč, z toho záloha 8 000 Kč. Výsledná cena se může lišit. Ta bude známa po ověření dostupnosti a ceny letenky a ubytování.

V ceně: letenka Praha - Moskva - Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 4x nocleh, veřejná doprava po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v programu, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, vyřízení víza, průvodce, zákonné pojištění CK. 

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie