BAVORSKO - Orlí hnízdo...

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 26.7. - 29.7.2018
Délka: 4 dny
Doprava: autobusem
Strava: vlastní

Německo

Muzeum 1. sv. války v Ingolstadtu, všechny tři sekce (letecká, dopravní, technická) v Deutsches Museum v Mnichově, Hitlerovo Orlí hnízdo v Obersalzbergu…

 

 

Program zájezdu:

1. den: průjezd ČR po trase Zábřeh – Olomouc – Svitavy – Pardubice – Praha – Plzeň.

Prohlídka Muzea na demarkační čáře v Rokycanech. Nocleh v hotelu v Tachově.

2. den: vjezd do Německa, prohlídka Bavorského vojenského muzea v Ingolstadtu, přejezd do letecké expozice v Oberschleisheimu – pobočce mnichovského „Německého muzea“. Individuální procházka po centru Mnichova, poté ubytování na okraji Mnichova.

3. den: v Mnichově prohlídka centrální expozice technického „Německého muzea“ a pak dopravní pobočky. Zastávka ve filmových atelierech s prohlídkou makety ponorky z filmu „U boot. Přejezd na ubytování k Salzburgu.

4. den: výjezd na Obersalzberg, místním speciálním autobusem a výtahem do restaurace Orlí hnízdo, prohlídka muzea – dokumentačního střediska a podzemních chodeb pod hotelem Zur Türken. Po prohlídce odjezd do ČR po trase Linz – České Budějovice – Praha – Pardubice – Svitavy – Olomouc – Zábřeh.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit. Program může být doplněn v případě časových možností o návštěvy dalších vojenských zajímavostí.

 
 

 

Ubytování: 3x (1x hotel v Německu a 1x v Rakousku ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC, 1x hotel v ČR u hranic s Německem).

se sprchou a WC.

Strava: vlastní.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x nocleh, vstupné uvedené v podrobném programu, cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce, zákonné pojištění CK.