MALTA – „vojenská a civilní“

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 4.4. - 9.4.2018
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Malta

Letecký zájezd na „nepotopitelný ostrov“.

Vojenská muzea ke 2. světové válce, dělostřelecké baterie, středověké citadely a opevněná města, prohlídka malebné Valletty a dalších historických míst.

 

 

Program zájezdu:

1.den, 3.4., úterý: odlet z Prahy, čas bude upřesněn dle letenek, přílet na Maltu (let může být přímýa nebo s přestupem), ubytování v hotelu. Dle času příletu možnost individuální prohlídky centra Valletty. Nocleh.
2.den, 4.4., středa: v centru Valletty prohlídka ústředního vojenského muzea a pak velitelskéhostanoviště obrany ostrova během 2. světové války. Návštěva otevřeného stanoviště „Saluting battery“, individuální prohlídka města, nocleh.
3.den, 5.4., čtvrtek: návštěva vallettské části na druhé straně zálivu – čtvrti Vittoriosa a Senglea, zdeprohlídka muzea Malta at War, námořního muzea a tvrze Fort Rinella s unikátním 100 tunovým dělem ráže 450 mm. Nocleh.
4.den, 6.4., pátek: prohlídka maltského leteckého muzea (mimo jiné Hurricane II, vytažený z mořepoblíž Malty), poté procházka po středověkém arabském opevněném městě Mdina a Rabat, nocleh.
5.den, 7.4., sobota: výjezd trajektem na ostrov Gozo, vstup do přístavu bráni pevnost Chambray,po vylodění prohlídka zdejšího hlavního města ostrova Victoria se zachovalými hradbami, baštami… Návrat na ostrov Malta do Valletty, nocleh.
6.den, 8.4., neděle: odlet do Prahy, v případě času ještě prohlídka města.
Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

1. den: odlet z Prahy, čas bude upřesněn dle letenek, přílet na Maltu (let může být přímýa nebo s přestupem), ubytování v hotelu. Dle času příletu možnost individuální prohlídky centra Valletty. Nocleh.

2. den: v centru Valletty prohlídka ústředního vojenského muzea a pak velitelskéhostanoviště obrany ostrova během 2. světové války. Návštěva otevřeného stanoviště „Saluting battery“, individuální prohlídka města, nocleh.

3. den: návštěva vallettské části na druhé straně zálivu – čtvrti Vittoriosa a Senglea, zdeprohlídka muzea Malta at War, námořního muzea a tvrze Fort Rinella s unikátním 100 tunovým dělem ráže 450 mm. Nocleh.

4. den: prohlídka maltského leteckého muzea (mimo jiné Hurricane II, vytažený z mořepoblíž Malty), poté procházka po středověkém arabském opevněném městě Mdina a Rabat, nocleh.

5. den: výjezd trajektem na ostrov Gozo, vstup do přístavu bráni pevnost Chambray,po vylodění prohlídka zdejšího hlavního města ostrova Victoria se zachovalými hradbami, baštami… Návrat na ostrov Malta do Valletty, nocleh.

6. den: odlet do Prahy, v případě času ještě prohlídka města.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

 


 

Ubytování: 5x v hotelu ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: letenku Praha – Malta – Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 5x nocleh, veřejnou dopravu po ostrovech Malta a Gozo, vstupné uvedené v podrobném programu, cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce, zákonné pojištění CK.

* Cena je pouze orientační. Cena zájezdu bude stanovena po ověření kapacity a ceny letenek.