MOSKVA – muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 8.5. - 12.5.2018
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

Vojenská přehlídka ke Dni vítězství, tankové muzeum Kubinka, ústřední muzeum armády a Muzeum Velké vlastenecké války na Pokloné Hoře…

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den: celodenní pobyt v centru Moskvy poblíž Rudého náměstí. Sledování vojensképřehlídky z některého individuálně vybraného místa na trase průjezdu vojenské techniky. Pak odjezd metrem na prohlídku vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy a na nocleh. Nocleh opět ve stejném hotelu jako předchozí noc.

3. den: vlakem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankovéhomuzea, zřejmě největšího na světě. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Po prohlídce návrat vlakem do Moskvy. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu. Nocleh.

4. den: prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Pak prohlídkarozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu. Nocleh.

5. den: odlet z Moskvy do Prahy.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit i s ohledem na případné omezení pohybu v centru Moskvy.

 


 

Ubytování: 4x v hotelu v Moskvě, přímo u zastávky metra VDNCH, ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Moskva - Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 4x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu, vyřízení víza (pouze pro občany ČR), cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce.

Poznámka k vízům: Víza můžeme vyřídit pouze občanům ČR. Občané cizích států si musí víza vyřídit indvividuálně. Podklady pro vyřízení víz (voucher, potvrzení...) dodáme. Cena za individuální vyřízení víz bude odpočtena z ceny.

* Cena je pouze orientační. Cena zájezdu bude stanovena po ověření kapacity a ceny letenek. Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 31. března 2018.