SEVERNÍ NĚMECKO

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 6.6. - 13.6.2018
Délka: 8 dní
Doprava: autobusem
Strava: vlastní

Německo

Den Bundeswehru na námořní základně v Rostocku, ponorky v Kielu, Bremerhavenu a Peenemünde, tankové muzeum v Munstru, letecké v Gatowě...

 

 

Program zájezdu:

1. den: průjezd ČR po trase Zábřeh – Olomouc – Pardubice – Praha – Ústí nad Labem.

V Německu prohlídka velitelského stanoviště Wehrmachtu ve Wünsdorfu. Ubytování na okraji Berlína.

2. den: Berlín – postupně prohlídka leteckého muzea v Gatově, technického muzea, protiletadlové věže v Humbolthaimu. Nocleh opět na okraji Berlína.

3. den: odjezd do Peenemünde, prohlídka muzea k výzkumnému raketovému středisku, poté ex-sovětská ponorka třídy Juliet U-461 s protilodními raketami. Nocleh v Rostocku.

4. den: den Bundeswehru na námořní základně v Rostocku. Přístupné budou vojenské lodě Bundesmarine. Nocleh opět v Rostocku.

5. den: odjezd do Kielu/Laboe, prohlídka námořního památníku a ponorky U – 995, pak zastávka u památníku ponorkovým námořníkům. Přejezd do Brém, po cestě prohlídka námořního leteckého muzea v Nordholzu. V Brémách nocleh.

6. den: dopoledne v Bremerhavenu prohlídka námořního muzea a ponorky typu XXI Wilhelm Bauer. Přejezd do Wilhelmshavenu, prohlídka námořního vojenského muzea s torpédoborcem Mölders, ponorkou U-10, minolovkou Weilheim a nově i rychlým člunem S71 Gepard atd. Návrat do Brém na nocleh.

7. den: prohlídka tankového muzea v Munstru, pak přejezd do Hannoveru / Laatzenu do muzea letecké techniky, nakonec odjezd do Lipska na nocleh.

8. den: Lipsko - památník a muzeum k Bitvě národů 1813, pak odjezd do ČR po trase- Drážďany - Praha – Pardubice – Olomouc.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit. Program může být doplněn v případě časových možností o návštěvy dalších vojenských zajímavostí.

 

 

Ubytování: 7x hotel v Německu ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Strava: vlastní.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 7x nocleh v Německu, vstupné uvedené v podrobném programu, cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce, zákonné pojištění CK.