PETROHRAD – muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 8.5. - 12.5.2018
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

Vojenská přehlídka ke Dni vítězství, křižník Aurora, dělostřelecké a námořní muzeum, železniční muzeum. „Civilní“ prohlídka Petrohradu, výlet do letního sídla carů – Petrodvorce…

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy, čas bude upřesněn dle letenek, přílet do Petrohradu, ubytovánív hotelu. Dle času příletu možnost individuální prohlídky centra Petrohradu.

2. den: účast na přehlídce poblíž Zimního paláce. Součástí slavnosti bývá i příjezd válečnýchlodí ze základny Baltijsk. Individuální prohlídka města a nocleh.

3. den: prohlídka muzea dělostřelectva a ženijních vojsk. Poté návštěva muzea námořníhoa nakonec železničního s unikátním vlakem s balistickou raketou nebo železničním kanonem ráže 305 mm.

4. den: prohlídka křižníku Aurora, přejezd lokálkou do letního sídla carů Petrodvorce, poténávrat do Petrohradu a individuální prohlídka.

5. den: odlet z Petrohradu do Prahy.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti, např. návštěvu Ermitáže, chrámů, ponorky D-2 Narodovec nebo ledoborce Krasina. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit i s ohledem na případné omezení pohybu v centru Petrohradu.

 


 

Ubytování: 4x hotel v Petrohradu, nedaleko zastávky metra, ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Petrohrad - Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 4x nocleh, veřejnou dopravu po Petrohradu, z/na letiště, do Petrodvorců a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu, vyřízení víza (pouze pro občany ČR), cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce.

Poznámka k vízům: Víza můžeme vyřídit pouze občanům ČR. Občané cizích států si musí víza vyřídit indvividuálně. Podklady pro vyřízení víz (voucher, potvrzení...) dodáme. Cena za individuální vyřízení víz bude odpočtena z ceny.

* Cena je pouze orientační. Cena zájezdu bude stanovena po ověření kapacity a ceny letenek. Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 31. března 2018.