MADRID – vojenský a civilní

Nezávazná rezervace zájezdu
(informace k zájezdům)
Cena: 20 990 Kč
Termín: 10.4. - 14.4.2019
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Stravování: bez stravy

Španělsko

Zájezd za vojenským, tankovým a leteckým muzeem a „civilními“ památkami v Madridu – El Escorial, královský palác, Toledo…

 

 

Program zájezdu:

1. den: přílet do Madridu, převzetí mikrobusů, dle časových možností prohlídka centra města. Nocleh na okraji Madridu.

2. den: dopoledne prohlídka leteckého muzea v Alcorcón na okraji Madridu, pak přejezd do Toleda, kde kromě ústředního španělského vojenského muzea bude procházka  po historickém městě (bývalé hlavní město španělské říše, nespočetné památky všech dob a slohů – hlavní: gotická katedrála, Arcibiskupský palác, synagogy, Martínský most, zámek Alcazar…). Po prohlídce Toleda návrat na nocleh do Madridu.

3. den: dopoledne prohlídka tankového muzea El Goloso severně od Madridu, pak návrat do Madridu, prohlídka námořního muzea a prohlídka města, nocleh.

4. den: výlet do Segovie a prohlídka zdejších památek (antický akvadukt, gotická katedrála, chrám Vera Cruz…), zajížďka do Údolí padlých s monstrózní podzemní bazilikou – snad na oslavu vítězství Franka v občanské válce a nakonec prohlídka královského kláštera a zámku El Escorial, návrat na ubytování do Madridu.

5. den: prohlídka královského zámku a zdejší špičkové zbrojnice. Odlet zpět do ČR.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní, zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

 


 

Ubytování: 4x v hotelu ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

Stravování: bez stravy.

Základní cena: 20 990 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 700 Kč (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha – Madrid – Praha v ekonomické třídě, 4x nocleh, dopravu pronajatým mikrobusem, vstupné uvedené v podrobném programu (7 muzeí), cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK.

Poznámka: Uvedenou cenu můžeme garantovat do 15. ledna 2019. Po tomto termínu může cena kolísat na základě dostupnosti letenek.

 
 

 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie

 

Další vojensko-historické zájezdy: