MADRID „vojenský a civilní“

Nezávazná rezervace zájezdu
(informace k zájezdům)
Cena: 20 990 Kč
Termín: 10.4. - 14.4.2019
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Strava: bez stravy

Španělsko

Zájezd za vojenským, tankovým a leteckým muzeem a „civilními“ památkami v Madridu – El Escorial, královský palác, Toledo…

 

 

Program zájezdu:

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

1. den:  přílet do Madridu, převzetí mikrobusů, dle časových možností prohlídka centra města. Nocleh na okraji Madridu.

2. den: dopoledne prohlídka leteckého muzea v Alcorcón na okraji Madridu, pak přejezd do Toleda, kde kromě ústředního španělského vojenského muzea bude procházka po historickém městě (bývalé hlavní město španělské říše, nespočetné památky všech dob a slohů – hlavní: gotická katedrála, Arcibiskupský palác, synagogy, Martínský most, zámek Alcazar…). Po prohlídce Toleda návrat na nocleh do Madridu.

3. den: dopoledne prohlídka tankového muzea El Goloso severně od Madridu, pak návrat do Madridu, prohlídka námořního muzea a prohlídka města, nocleh.

4. den: výlet do Segovie a prohlídka zdejších památek (antický akvadukt, gotická katedrála,chrám Vera Cruz…), zajížďka do Údolí padlých s monstrózní podzemní bazilikou – snad na oslavu vítězství Franka v občanské válce a nakonec prohlídka královského kláštera a zámku El Escorial, návrat na ubytování do Madridu.

5. den: prohlídka královského zámku a zdejší špičkové zbrojnice. Odlet zpět do ČR. 

 


 

Ubytování: 4x v hotelu ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

Strava: vlastní.

Základní cena: 20 990 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: 2 700 Kč / jednolůžkový pokoj (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha – Madrid – Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 4x nocleh, dopravu pronajatým mikrobusem, vstupné (7 muzeí), cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce, zákonné pojištění CK.

 

 

Fotogalerie  
 
ilustrační fotografie

 

Další vojensko-historické zájezdy: