MOSKVA - vojenská výstava ARMIJA 2019

Nezávazná rezervace zájezdu
(informace k zájezdům)
Cena: 22 590 Kč
Termín: 25.6. - 30.6.2019
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Stravování: snídaně

Rusko

Zájezd na prezentaci nejmodernější ruské vojenské techniky v rámci akce ARMIJA - statické, bojové a střelecké ukázky, vojenská muzea v Moskvě a okolí…

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den: autobusem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Po prohlídce návštěva dalšího špičkového muzea vojenské a automobilní techniky Vadima Zadorožného. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den: výjezd do leteckého muzea v Moninu (Su 100, Lavočkin La 7, 15, 250, Mjasisčev M-50, celé vývojové řady MiGů, Su, Tu, Jak…, americké P-63 Kingcobra, A-20 Boston), návrat do Moskvy a poté prohlídka vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy. Nocleh.

4. den: celodenní návštěva výstavy vojenské techniky v Patriot parku, kromě vystavené techniky je předváděná soudobá vojenská technika v akci v areálu Alabino včetně ostré střelby, pak návrat do Moskvy. Nocleh.

5. den: prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Pak prohlídka rozlehlého areálu Muzea vítězství na Pokloné hoře, rovněž s vnitřní a venkovní expozicí. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu. Nocleh.

6. den: odlet z Moskvy do Prahy.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit. Program je možno doplnit individuálně o další zajímavosti.

 

 


 

Ubytování: 5x v 3* hotelu přímo u zastávky metra ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Stravování: snídaně.

Základní cena: 22 590 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 900 Kč (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha – Moskva – Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 5x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu (5 muzeí a vstupenka na akci ARMIJA), cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK, vyřízení ruského víza.

Poznámky: Uvedenou cenu můžeme garantovat do 15. ledna 2019. Po tomto termínu může cena kolísat na základě dostupnosti letenek! Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 15. května 2019.

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie