MOSKVA - vojenská výstava ARMIJA 2019

Již nelze rezervovat.
Více informací v CK.
Cena: 22 590 Kč
Termín: 25.6. - 30.6.2019
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Stravování: snídaně

Rusko

Zájezd na prezentaci nejmodernější ruské vojenské techniky v rámci akce ARMIJA - statické, bojové a střelecké ukázky, vojenská muzea v Moskvě a okolí…

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den: autobusem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Po prohlídce návštěva dalšího špičkového muzea vojenské a automobilní techniky Vadima Zadorožného. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den: výjezd do leteckého muzea v Moninu (Su 100, Lavočkin La 7, 15, 250, Mjasisčev M-50, celé vývojové řady MiGů, Su, Tu, Jak…, americké P-63 Kingcobra, A-20 Boston), návrat do Moskvy a poté prohlídka vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy. Nocleh.

4. den: celodenní návštěva výstavy vojenské techniky v Patriot parku, kromě vystavené techniky je předváděná soudobá vojenská technika v akci v areálu Alabino včetně ostré střelby, pak návrat do Moskvy. Nocleh.

5. den: prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Pak prohlídka rozlehlého areálu Muzea vítězství na Pokloné hoře, rovněž s vnitřní a venkovní expozicí. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu. Nocleh.

6. den: odlet z Moskvy do Prahy.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit. Program je možno doplnit individuálně o další zajímavosti.

 

 


 

Ubytování: 5x v 3* hotelu přímo u zastávky metra ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Stravování: snídaně.

Základní cena: 22 590 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 900 Kč (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha – Moskva – Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 5x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu (5 muzeí a vstupenka na akci ARMIJA), cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK, vyřízení ruského víza.

Poznámky: Uvedenou cenu můžeme garantovat do 15. ledna 2019. Po tomto termínu může cena kolísat na základě dostupnosti letenek! Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 15. května 2019.

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie
 

 

Další vojensko-historické zájezdy: