MOSKVA – muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Již nelze rezervovat.
Více informací v CK.
Cena: 21 990 Kč
Termín: 7.5. - 12.5.2019
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Stravování: snídaně

Rusko

Zájezd na vojenskou přehlídku ke Dni vítězství 9.5. v Moskvě - tankové muzeum Kubinka, ústřední muzeum armády a Muzeum Velké vlastenecké války na Pokloné Hoře…

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy do Moskvy, dle doby příletu a ubytování v hotelu, event. individuální prohlídka centra.

2. den: výlet do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Poté prohlídka nového muzea v Patriot Parku. Návrat do centra Moskvy a na nocleh.

3. den: celodenní pobyt v centru Moskvy. Sledování vojenské přehlídky z některého individuálně vybraného místa na trase průjezdu vojenské techniky. Pak prohlídka vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy a na nocleh.

4. den: prohlídka ústředního voj. muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Prohlídka rozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře. Případná prohlídka centra a návrat na hotel.

5. den: individuální volno k návštěvě muzeí (např. muzeum kosmonautiky, Vlastenecké války 1812...), případně k projížďce lodí po řece Moskvě nebo k prohlídce centra Moskvy.

6. den: odlet zpět do Prahy, případně dle času odletu ještě individuální prohlídka centra.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit i s ohledem na případné omezení pohybu v centru Moskvy. Program je možno doplnit individuálně o další zajímavosti.

 

 


 

Ubytování: 5x v 3* hotelu přímo u zastávky metra ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

Stravování: snídaně.

Základní cena: 21 990 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 900 Kč (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha – Moskva – Praha v ekonomické třídě, 5x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu (5 muzeí), cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK, vyřízení ruského víza.

Poznámky: Uvedenou cenu můžeme garantovat do 15. ledna 2019. Po tomto termínu může cena kolísat na základě dostupnosti letenek! Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 31. března 2019.

 

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie

 

Další vojensko-historické zájezdy: