MOSKVA – muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Nezávazná rezervace zájezdu
(informace k zájezdům)
Cena: 21 990 Kč
Termín: 7.5. - 12.5.2019
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

Zájezd na vojenskou přehlídku ke Dni vítězství 9.5. v Moskvě - tankové muzeum Kubinka, ústřední muzeum armády a Muzeum Velké vlastenecké války na Pokloné Hoře…

 

 

Program zájezdu:

1. den:  odlet z Prahy do Moskvy, dle doby příletu a ubytování v hotelu, event. individuální prohlídka centra.

2. den: výlet do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Poté prohlídka nového muzea v Patriot Parku. Návrat do centra Moskvy a na nocleh.

3. den: celodenní pobyt v centru Moskvy. Sledování vojenské přehlídky z některého individuálně vybraného místa na trase průjezdu vojenské techniky. Pak odjezd metrem na prohlídku vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy a na nocleh.

4. den: prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Pak prohlídka rozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu.

5. den: individuální volno k návštěvě muzeí (např. muzeum Kosmonautiky, Vlastenecké války 1812, Historické muzeum Ruska...), případně k projížďce lodí po řece Moskvě a nebo k prohlídce centra Moskvy.

6. den: odlet zpět do Prahy, případně dle času odletu ještě individuální prohlídka centra.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit i s ohledem na případné omezení pohybu v centru Moskvy.

 


 

Ubytování: 5x v 3* hotelu přímo u zastávky metra ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Základní cena: 21 990 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: 2 900 Kč / jednolůžkový pokoj (na vyžádání).

Cena zahrnuje: letenku Praha - Moskva - Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 4x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu (5 muzeí), vyřízení víza, cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce, zákonné pojištění CK.

Poznámky: Víza můžeme vyřídit pouze občanům ČR. Občané cizích států si musí víza vyřídit indvividuálně (pro občany SR můžeme vyřídit pouze po domluvě s konzulátem), podklady pro vyřízení víz (voucher, potvrzení...) dodáme. Cena za individuální vyřízení víz bude odpočtena z ceny. Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 31. března 2019.

 

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie

 

Další vojensko-historické zájezdy: