SLOVENSKO

Již nelze rezervovat.
Více informací v CK.
Cena: 8 590 Kč
Termín: 20.8. - 25.8.2019
Délka: 6 dní
Doprava: autobusem
Stravování: bez stravy

Slovensko

Zájezd na velkou leteckou show u příležitosti 75. výročí SNP ve Sliači, na Dukelský průsmyk, za leteckým muzeem v Košicích, vojenským muzeem v Piešťanech…

 

 

Program zájezdu:

1. a 2. den: noční odjezd z Pardubic, jízda přes noc přes Olomouc, Žilinu, Prešov na Dukelský průsmyk, prohlídka bojiště s místním odborným průvodcem, výstup na vyhlídkovou věž s panoramatickým výhledem, krátký výjezd do Polska do městečka Dukla, zde prohlídka muzea s rozsáhlou vojenskou částí. Návrat na Slovensko na ubytování do Svidníku.

3. den: Svidník – prohlídka vojenského muzea s vnitřní a venkovní expozicí a přilehlého monumentálního památníku sovětským vojákům. Přejezd do Košic, zde návštěva leteckého muzea. Nocleh v Košicích.

4. den: z Košic odjezd do Banské Bystrice, prohlídka muzea SNP s vnitřní a venkovní expozicí, nocleh v Banské Bystrici.

5. den: na vojenském letišti Sliač celodenní návštěva na leteckém dnu SIAF se statickými i letovými ukázkami, nocleh opět v Banské Bystrici.

6. den:  přejezd do Piešťan, prohlídka slovenského vojenského muzea, pak zastávka na mohyle Milana R. Štefanika na Bradle. Průjezd ČR po trase Uherské Hradiště – Olomouc – Pardubice. 

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

 

 


 

Ubytování: 4x (Slovensko) dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Stravování: bez stravy.

Základní cena: 8 590 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 600 Kč (na vyžádání).

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4x nocleh, vstupné uvedené v podrobném programu (6 muzeí a vstupenka SIAF), cestovní pojištění, průvodce, zákonné pojištění CK.

 

 


 

Fotogalerie  
ilustrační fotografie

 

Další vojensko-historické zájezdy: