02. Moskva - muzea a vojenská přehlídka 9.5.

Přihlásit
(informace k zájezdům)
Cena: -
Termín: 06.05. - 10.05.2016
Ubytování: 4 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

 

Letecký zájezd na vojenská muzea v Moskvě a okolí. Navštívíme tankové muzeum v Kubince, v Moskvě ústřední vojenské muzeum a muzeum Velké vlastenecké války na Pokloné hoře a také muzeum ponorkového loďstva s ponorkou B 396 Novosibirský komsomolec. 9.května se v prostoru u Rudého náměstí podíváme na vojenskou přehlídku! Odletovým a příletovým místem je Praha. Po Moskvě a do Kubinky se využije místní hromadná doprava.

 


 

Program:

1.den:odlet z Prahy, letiště Václava Havla, hodina odletu bude upřesněna, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu.

2.den:vlakem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea, zřejmě největšího na světě. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II.světové války, protivníků i spojenců.  Po prohlídce návrat vlakem do Moskvy, prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Možnost individuální prohlídky centra Moskvy. Nocleh opět ve stejném hotelu jako předchozí noc.

3.den:prohlídka vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Poté návrat do centra Moskvy a prohlídka rozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu.

4.den:celodenní pobyt v centru Moskvy poblíž Rudého náměstí. Sledování vojenské přehlídky z některého individuálně vybraného místa při vjezdu na Rudé náměstí. Po přehlídce lidová veselice, pak návrat do hotelu.

5.den:odlet z Moskvy do Prahy, hodina odletu bude upřesněna.

 


 

Ubytování: 4x hotel ve dvoulůžkových pokojích v Moskvě.

Strava: snídaně.

Cena: -

V ceně: přeprava letadlem, ubytování, vízum, vstupné, průvodce resp. tlumočníka, komplexní pojištění léčebných výloh,  zákonné pojištění CK pro případ krachu u pojišťovny Union.

Upozornění:Let Praha > Moskva > Praha je realizován na pravidelné lince. Letenky jsou v současné době na zpětné potvrzení. Cena je platná při dostupnosti letenky v optimální knihovací třídě a může se měnit. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit s ohledem na případné omezení pohybu v Moskvě.