DOPRAVA LETADLEM

U leteckých zájezdu využíváme letů na pravidelných linkách. Snažíme se vždy zajistit letenky bez přestupu, někdy to však není možné a proto může být letenka zajištěna na let s přestupem. Přesto se snažíme najít časově nejvýhodnější spoje. Standardně zajišťujeme hromadnou letenku v ekonomické třídě, ve výjimečných případech může být využito i letenek nízkonákladových společností. U hromadné letenky nelze využít jakékoliv individuální slevy, bonusu, sbírat míle atd. Není v našich silách zajistit každému cestujícímu individuální letenku v různých třídách.

Standardně je možné si s sebou vzít jedno odbavené zavazadlo a jedno zavazadlo na palubu letadla. Zavazadla musí splňovat určíté váhové a rozměrové limity. Ty jsou specifikovány v pokynech na cestu, které obdržíte týden před odletem.

Při plnění programu zájezdu v destinaci je využito většinou veřejné dopravy (autobusů, metra, příměstských vlaků...) nebo vypůjčených mikrobusů či automobilů. Toto je vždy uvedeno v podrobném programu zájezdu. Mikrobusy / automobily řídí většinou průvodce a někdo z účastníků zájezdu (dobrovolně).