UBYTOVÁNÍ

Jednotlivě přihlášení zákazníci jsou ubytováni spolu na pokoji s dalšími samostatně přihlášenými účastníky! Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete být ubytováni s jinými účastníky, tak doporučujeme, abyste si připlatili jednolůžkový pokoj (ložnici).

Standardně je ubytování zajištěno ve dvoulůžkových pokojích (pokud není uvedeno v programu jinak). Ubytování objednáváme ve 2* nebo 3* hotelech. Na zájezdech do západní Evropy se mohou využít kvalitní mobilhomy se dvěma nebo třemi ložnicemi s oddělenými nebo manželskými anebo patrovými postelemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a WC - vždy je to však uvedeno v programu zájezdu.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - pokoje jsou se sprchou a WC. Snažíme se vždy zajistit pokoje s dvěma jednolůžky, ale vždy to není možné takto zajistit. Pokoje tedy mohou mít i jednu manželskou postel! 

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ - za příplatek je možné si objednat ubytování pro jednu osobu na pokoji nebo jednu osobu v ložnici. Toto je vždy za příplatek, který je uveden v popisu zájezdu. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a zpětné povrzení od ubytovatele. Ne vždy je však možné jednolůžkový pokoj zajistit. 

Podrobnosti k ubytování jsou uvedeny v podrobných programech k jednotlivým zájezdům.