UBYTOVÁNÍ

Jednotlivě přihlášení zákazníci jsou ubytováni spolu na pokoji s dalšími samostatně přihlášenými účastníky! Tzn. pokud nejste přihlášeni ve dvojici, tak sdílíte pokoj s cizí přihlášenou osobou. Nemusíte nám zasílat požadavek na sdílení pokoje. Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete být ubytováni s jinými účastníky, tak si musíte připlatit za jednolůžkový pokoj (ložnici).

Standardně ubytování zajišťujeme ve dvoulůžkových pokojích (pokud není uvedeno v programu jinak). Ubytování objednáváme ve 2* nebo 3* hotelech typu Ibis Budget, B&B, Travelodge, Wyndham... V případě menší skupiny lidí, pak můžeme využít ubytování v neméně kvalitním penzionu nebo hostinci (gasthof, gasthaus). Na zájezdech do západní Evropy se mohou využít kvalitní mobilhomy se dvěma nebo třemi ložnicemi (s oddělenými nebo manželskými či patrovými postelemi), obývacím pokojem, kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a WC - vždy je to však uvedeno v programu zájezdu.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - pokoje jsou se sprchou a WC. Snažíme se vždy zajistit pokoje s dvěma jednolůžky, ale vždy to není možné takto zajistit. Pokoje tedy mohou mít i jednu manželskou postel! 

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ - za příplatek je možné si objednat ubytování pro jednu osobu na pokoji nebo jednu osobu v ložnici. Toto je vždy za příplatek, který je uveden v popisu zájezdu. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a zpětné povrzení od ubytovatele. Ne vždy je však možné jednolůžkový pokoj zajistit!

Podrobnosti k ubytování jsou uvedeny v programech k jednotlivým zájezdům.