MORAVSKE TOPLICE

SLOVINSKO

Autobusový zájezd na prodloužený víkend do slovinských termálních lázní Moravske Toplice a do aquaparku TERME 3000 s ubytováním v apartmánech PREKMURSKA VAS***, hotelu TERMAL**** a hotelu AJDA****.

Zapomeňte na starosti a ponořte se do termální minerální vody v hotelových bazénech nebo v bazénech termálního vodního aquaparku TERME 3000. Dopřejte si pohodlí zkušených odborníků v oblasti zdravotnictví, vydejte se s námi na cestu za poznáním místní kuchyně nebo si jen jednoduše odpočiňte. 

TERMÍN: 25.04. - 28.04.2024

DÉLKA ZÁJEZDU: 4 DNY (3 NOCI)

DOPRAVA: AUTOBUSEM

STRAVOVÁNÍ: POLOPENZE

CENA: od 7 090 Kč

ZEMĚ: SLOVINSKO

- HOTELY SAVA & RESORTS -

Termální komplex v Moravských Toplicích ve Slovinsku se skládá z hotelů TERMAL****, AJDA****, LIVADA PRESTIGE*****, apartmánových domků PREKMURSKA VAS*** a PREKMURSKA VAS AJDA**** a bungalovů TN***.

- TERMÁLNÍ KOMPLEX TERME 3000 -

- aqualoop - první tobogán s 360° smyčkou na světě. Jedno sklouznutí trvá v průměru sedm vteřin a můžete dosáhnout rychlosti až 80 km/hod. (čtvrtý nejrychlejší tobogán na světě).

- nejvyšším bodem Terme 3000 je 22 m vysoká věž s několika tobogány, mezi nimiž jsou 170 m a 140 m tobogány s vizuálními a zvukovými efekty.

- pro nejodvážnější návštěvníky, kteří hledají ještě větší výzvu, je tobogán Kamikaze, kde můžete padat volným pádem.

- bazénový komplex 30 venkovních a vnitřních bazénů: rychle tekoucí řeky s peřejemi, nafukovací lehátka, gejzíry, vodopády, vodní a vzduchové masáže, plavání proti proudu, bazénové dráhy, vodní proudy, a vířivky a další. Je možné se také potápět ve speciálním bazénu až do hloubky 3 m.

- vodní park Terme 3000 je hodnocen klienty jako jeden z nejlepší termálních parků ve Slovinsku.

- termální voda o teplotě 30 - 38°C má blahodárný vliv na pokožku, kromě toho je účinná při zmírnění příznaků revmatismu a jiných zdravotních problémů.

- každý hotel má své vlastní bazény.

- TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ VODA -

Termální minerální voda, která vyvěrá v komplexu Terme 3000 byla v roce 1964 vyhlášena přírodní léčivou vodou. Pochází z vrtů z hloubky 967 až 1467 metrů. Prameny termální minerální vody byly náhodou objeveny před více než 60 lety, kdy společnost Nafta Lendava těžila ropu v této oblasti a léčivá voda z vrtů náhodou vytryskla.

— MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ —