STRAVOVÁNÍ

NENÍ - naší snahou je vždy zajistit alespoň snídaně. Ne vždy je to však možné. Proto je uvedeno v kolonce stravování v ceně "NENÍ". Tudíž se účastníci na zájezdech stravují z vlastních zásob. Během zájezdů jsou uskutečňovány zastávky na nákup v obchodech s potravinami, marketech, supermarketech... Většinou každý den, někdy se může stát, vzhledem k nabitému programu, že i obden. Během dne je možné se někdy i stravovat v muzejních restauracích nebo různých rychloobčerstveních v okolí. Po skončení "oficiálního" programu nebo po příjezdu na ubytování je možné si ve většině případech zajít na večeři do restaurace v hotelu nebo v okolí (dle času příjezdu).

V hotelích v Evropě je většinou možné si večer objednat snídani na následující den, pokud to vzhledem k času ranního odjezdu je možné. 

Jestliže se nám podaří zajistit jakékoliv stravování dopředu, tak jste o tom informováni v pokynech na cestu.

SNÍDANĚ - jedná se o klasické "kontinentální" snídaně. Na výběr je opakující se nabídka - pečivo, sýr, šunka, salám, vejce, müsli, zelenina, ovoce, nápoje (čaj, káva...). Kvalita stravování (bohatost a pestrost) je úměrná kategorii ubytování.

LEHKÁ SNÍDANĚ - týká se zájezdů do USA, kde jsou podávány většinou tzv. americké snídaně, které jsou někde velmi jednoduché. Mohou zahrnovat pouze jeden druh pečiva a nápoje.