BERLÍN

LETECKÁ VÝSTAVA ILA

Zájezd na výstavu ILA. Výstava je jedna z největších světových leteckých prezentací - stráví se na ní celý den. Kromě toho budou navštívena i muzea, kde je zastoupena letecká technika - vojenské letecké v Gatowě a technické v Berlíně.

Co je možné na zájezdu vidět: • nejmodernější letadla a letecké systémy • vystoupení leteckých akrobatických skupin • Messerschmitt Bf 109 a 110 • létající pumu V1 • sovětský památník v Treptowě • památky v Berlíně a další.

Muzea a vstupné v ceně: • Berlín - technické muzeum, výstava ILA • Gatow - letecké muzeum.

TERMÍN: ZDE

DÉLKA ZÁJEZDU: 3 DNY

DOPRAVA: AUTOBUSEM nebo MINIBUSEM

STRAVOVÁNÍ: NENÍ

ZEMĚ: NĚMECKO

- PROGRAM ZÁJEZDU -

1. den: průjezd ČR po trase Olomouc - Brno - Praha - Postupim - Gatow. V Gatowě prohlídka vojenského leteckého muzea s rozsáhlou venkovní i vnitřní expozicí. K vidění např. Me-163, C-47 Dakota, kolekce vojenských letounů luftwaffe po 2. světové válce - F-84 a F-86,Starfighter, F-4 Phantom, FIAT 91, Tornado..., letouny z bývalé NDR a také např. English Electric Canberra B.2, BAC Lightning a BAe Harrier, Suchoj Su-20 a Su 22.... Poté přejezd na ubytování.

2. den: celodenní návštěva letecké výstavy ILA se statickými a letovými ukázkami akrobatických skupin, civilních a vojenských strojů. Pravidelně bývají i vystaveny největší letadla světa. Nocleh.

3. den: zastávka na sovětském památníku v Treptowě, poté prohlídka německého technického muzea i s leteckou expozicí , např. Me 109 a 110, He 162, Hs 126, odvetná zbraň V1. V muzeu je ale také expozice automobilů, parní a elektrické lokomotivy, modely lodí civilních i vojenských... Poté odjezd z Berlína do ČR.

Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit.

- PODROBNOSTI O ZÁJEZDU -

UBYTOVÁNÍ: 2x ve 2*/3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

STRAVOVÁNÍ: není (vlastní, viz informace o stravování).

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Olomouc, Brno, Praha a po dohodě po trase.

MINIMÁLNÍ POČET CESTUJÍCÍCH PRO REALIZACI ZÁJEZDU: 10 osob.

V CENĚ JE ZAHRNUTO

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

PŘÍPLATKY