MOSKVA a vojenská výstava ARMIJA 2018

Aktuální nabídku zájezdů
najdete 
ZDE
Cena: - Kč
Termín: 21.8. - 26.8.2018
Délka: 6 dní
Doprava: letecky
Strava: snídaně

Rusko

Prohlídka vojenských muzeí v Moskvě, leteckého muzea v Moninu a celodenní návštěva velké výstavy zbraní i s předváděním techniky.

 

 

Program zájezdu:

1. den: odlet z Prahy, přílet do Moskvy, ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den: vlakem do Kubinky, asi 60 km západně od Moskvy. Zde prohlídka tankového muzea, zřejmě největšího na světě. Unikátní sbírka lehkých, středních a těžkých tanků včetně prototypů, transportérů, obrněných aut. Zastoupena je zde především ruská a sovětská produkce, ale také německá technika a vozidla z II. světové války, protivníků i spojenců. Po prohlídce návrat vlakem do Moskvy. Případná prohlídka centra a návrat do hotelu.

3. den: výjezd do leteckého muzea v Moninu (Su 100, Lavočkin La 7, 15, 250, Mjasisčev M-50, celé vývojové řady MiGů, Su, Tu, Jak…, americké P-63 Kingcobra, A-20 Boston), návrat do Moskvy a pak metrem na prohlídku vojenského námořního muzea Ruska s ponorkou B-396 projektu 641B „Novosibirský komsomolec“, výsadkovým vznášedlem „Orljonok“ a útočným člunem na vzduchovém polštáři „Skat“. Návrat do centra Moskvy. Nocleh opět ve stejném hotelu jako předchozí noc.

4. den: celodenní návštěva výstavy vojenské techniky v Patriot parku, kromě vystavené techniky je i předváděna soudobá vojenská technika v akci v areálu Alabino včetně ostré střelby, pak návrat do Moskvy.

5. den: prohlídka ústředního vojenského muzea s vnitřní i venkovní expozicí. Pak prohlídka rozlehlého areálu muzea vítězství na Pokloné hoře, rovněž s vnitřní a venkovní expozicí. Opět případná prohlídka centra a návrat do hotelu.

6. den: odlet z Moskvy do Prahy.

Program je možno doplnit individuálně o další, především civilní zajímavosti. Program je rámcový, pořadí navštívených muzeí se může změnit i s ohledem na případné omezení pohybu v centru Moskvy.

 


 

Ubytování: 5x v hotelu v Moskvě, přímo u zastávky metra VDNCH, ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC.

se sprchou a WC.

Strava: snídaně.

Základní cena: - Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji.

Příplatek: - Kč / jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Moskva - Praha v ekonomické třídě včetně poplatků, 5x nocleh, veřejnou dopravu po Moskvě, z/na letiště, do Kubinky, Monina a Patriot parku a zpět, vstupné uvedené v podrobném programu, vyřízení víza (pouze pro občany ČR), cestovní pojištění včetně storna zájezdu, průvodce.

Poznámka k vízům: Víza můžeme vyřídit pouze občanům ČR. Občané cizích států si musí víza vyřídit indvividuálně. Podklady pro vyřízení víz (voucher, potvrzení...) dodáme. Cena za individuální vyřízení víz bude odpočtena z ceny.

*Cena je pouze orientační. Cena zájezdu bude stanovena po ověření kapacity a ceny letenek. Uzávěrka přihlášek na tento zájezd je 10. července 2018.